Altered Carbon je jeden z nejočekávanějších seriálů roku 2018. Zkuste si představit svět, ve kterém by se dalo vaše vědomí přenášet, lidská těla by sloužily jen jako náhradní díly a smrt by byla pouze dočasná. Právě takový je nový seriál Altered Carbon od společnosti Netflix. Jak se vlastně povedl seriál Altered Carbon?

Jde o seriál Altered Carbon sci-fi seriál, který byl založen v roce 2002 na základě cyberpunková novely. Námět pochází od spisovatele Richarda Morgana. Fanoušci sci-fi si určitě přijdou bezpochyby na své. Tvůrci seriálu natočili zatím jen první sérii, která má 10 dílů. Jelikož jde o společnost Netflix, i tentokrát nezklamala a vydala všechny části série najednou. Seriál Altered Carbon měl premiéru 2. února..

Seriál Altered Carbon se zajímavým dějem vraždy, lásky, ale i zrady, který se odehrává o 300 let v budúcnosti. Celou společnost změnily novodobé technologie – obavy ze smrti se vytratily, naše vědomí je přenosné a lidská těla se dají zaměnit. Takeshi Kovacs je hlavní postava, kterou ztvárnil herec Joel Kinnaman. Kovacs je posledním žijícím vojákem, který patřil do skupiny elitních mezihvězdných válečníků a ti byli poraženi v povstání proti novému světovému pořádku.

Jeho mysl byla po několik století uvězněna, ale až do doby pokud mu Laurens Bancroft, Seriál Altered Carbon kterého hraje James Purefoy, nenabídne šanci, aby opět žít. Nebude to však zdarma, Kovacs bude muset vyřešit vraždu. Jste zvědaví, koho vraždu bude muset vyřešit? Musí vyřešit vraždu samotného Bacrofta.