Musím se přiznat, že režisér Steven Soderbergh patří k mým nejoblíbenějším režisérům a tak mne opravdu potěšilo, že se vrací do kin, se svým novým filmem: Logan Lucky.

Režisér Steven Spielberg je muž na správném místě, jeho styl režie je pevný, ale ihned ho rozeznáte od ostatních. Co film, to originál, jeho nový počin nese název Logan Lucky, v češtině Loganovi parťáci. Z názvu je tedy jasné, že se Steven vrací tam, kde mu je nejlépe, opět parta kamarádů, co chce ukrást balík peněz. A všechny ty herecké hvězdy, co do filmu nalákal! Channing Tatuma, Adam Driver, Daniel Craig, Riley Keough a Hilary Swan.

A je viděl, že režisér Steven Spielberg má vše pevně v rukách, co záběr to mistrovské dílo. Své Dannyho parťáky výměnil za bandu zoufalců a vydlaků, kteří mají jednu lepší hlášku než druhou. Navíc každý herec si svoji roli užívá a viděl Daniela Craiga, jako potetovaného mukla to se jen tak nevidí!

Scénář je povedený, zapadne sem skvěle a nachystá Vám pár zajímavých překvapení, což už se dnes moc nevidí. I konec je povedený a v duchu předchozích filmů režiséra Stevena Spielberga. Těžko tak Loganovím parťákům něco vyčíst. Možná jen, ten styl humoru nemusí padnout každému, mě ale sedl.