V posledním měsíci se o Justice League mluvilo opravdu hodně, i tvůrci a filmové studio nám servírovalo další nové fotky a plakáty a poslední trailer na film nám dal alespoň malou naději, že by přeci jen nemusela být Liga spravedlnosti tak moc špatná. A jak to vlastně dopadlo?

Režisér Zack Snyder a studio Warner Bros nás hned po posledním dílu Batman ujistilo, že si uvědomují své chyby a že Justice League bude mnohem lepší film. A jak se to tedy povedl? Upřímně, nebudu a ani nemůžu Vám lhát, nic horšího snad studio Warner Bros za poslední léto nenatočilo a bohužel je to ještě horší než Batman vs Superman!

Takže upozornění předem, nechoďte do kina, ušetřete své draze vydělané peníze a raději si kupte něco hezkého k Vánocům, tohle nestojí za Váš čas a peníze a opravdu mne to uráží co udělat Warner Bros a režisér Zack Snyder s mým oblíbeným Batmanem. Co mě úplně nejvíce štve, že před dlouhými 10 lety dokázal režisérký bůh Christopher Nolan natočit nejlepší filmovou trilogii Batman, ta nezestárlnula ani o den a v kontextu s nejnovější verzí Ligy spravedlnosti vypadá jako nějaký Fan film, problém ale je, že komplikovaný vývoj a hlavně výměna režiséra zapříčinila, že výsledný film se rozpadá jako sexovní Kevin Spacey v Haus of Cards.

Příběh je tak debilní, že se vůbec o něm nemá cenu bavit. Jediný, koho musím vyzdvihnout, je Flash, ten je jediný z party zajímavý a jeho hlášky jsou celkem fajn ale k čemu to je, když zbytek stojí za nic.

Co mě úplně nejvíc vytáčelo byl Batman, herec Ben Affleck. To co předvádí v Lize spravedlnosti je parodie na Batmana. Dříve jsem měl Bena opravdu rád, v Zmizelé byl opravdu skvělý a není možné, že to je ten samý herec, kterého vidíme v Justice League!

PS : po potitulkové scéně Justice League budete přát tvůrcům smrt a říkat si, jakou drogu používají, já měl chuť dát hodnocení  0. :/