Společnost Cinema City, která provozuje v České republice třináct multikin, brzy otevře svůj první Megaplex. Největší tuzemské kino se nachází v nově zrekonstruovaném obchodním centru Chodov v Praze a své brány všem návštěvníkům otevře již 11. října 2017.

Nový Megaplex nabídne návštěvníkům celkem 18 sálů vybavených tou nejmodernější technologií, široký vý

První Megaplex Cinema City vznikal dlouhé měsíce v části obchodního centra Chodov. V současné chvíli probíhají poslední dokončovací práce a největší pobočka společnosti Cinema City, již brzy přivítá své první návštěvníky. běr filmů  i formátů, VIP sekci a rozšířenou nabídku občerstvení včetně teplé kuchyně.

Zážitek z filmu umocní nejmodernější laserové projektory, které jsou jediné v České republice. Díky těmto projektorům se naskytne návštěvníkům ještě kvalitnější obraz, než na který byli dosud zvyklí.

Dokonalý obraz dokreslí skvělé prostorové ozvučení Dolby Atmos. Tato technologie je vlajkovou lodí společnosti DOLBY. Jedná se o špičkové ozvučení celého sálu za pomoci desítek reproduktorů. Dolby Atmos může pracovat až se 128 samostatně ovládanými reproduktory a zajistí tak naprosto dokonalý zvuk.

Novinkou je také VIP zóna, kterou jistě ocení ti, kteří si rádi užívají luxusu
a soukromí. VIP sekce nabídne 3 sály s ještě pohodlnějšími sedačkami a vlastní restaurací. Vzhledem ke svému uspořádání je VIP zóna jako stvořená pro příjemný večer ve dvou, nebo zorganizování firemní prezentace či uzavřené akce.

Zdroj: Tisková zpráva Cinema City