Víte, kdy naposledy byly Vánoce takové vtipné? Před dvěma lety se tato úspěšná komedie o maminkách stala velmi oblíbenou a vydělala více než 100 milionů dolarů za tři měsíce. V dnešní době nejsou matky brány na vědomí, veškerá zodpovědnost leží na jejich bedrech a to je tím důvodem, proč se tento film stal takovým úspěšným. Proto se tvůrci této mega úspěšné komedie rozhodli pro její pokračování. Tentokrát si musí hlavní hrdinky filmu poradit s vlastními matkami, které je přišli navštívit na svátky.

matky na tahu o vánocích | a bad moms christmas: recenze , film matky na tahu o vánocích , film matky na tahu o vánocích 2017, recenze filmu matky na tahu o vánocích , film a bad moms christmas: 2017, recenze na fil a bad moms christmas: 2017, matky rebelky: Šťastné a veselé, režie: jon lucas, scott moore scénář: jon lucas, scott moore kamera: mitchell amundsen hudba: christopher lennertz hrají: mila kunis, kristen bell, kathryn hahn, christine baranski, susan sarandon, jay hernandez, justin hartley, oona laurence, cheryl hines, peter gallagher, david walton, phil pierce, wanda sykes, emjay anthony, lyle brocato Matky na tahu o Vánocích | A Bad Moms Christmas: Recenze film review a bad moms christmas 1012c090 c52e 11e7 a621 6b23f0f703d9

Máte se na co těšit

Tento film je obrazem toho, jakou být matkou během vánočních svátků. Pro tři kamarádky je toto období velmi bláznivé. Od listopadu až do Nového roku jsou v neustálém stresu, co navařit nebo jaké dárky koupit.

Jak si nakonec poradí?

Amy se právě rozvedla, Carla je stále stejná, jako když byla teenegerka a Kiki je stále doma sama se svými čtyřmi dětmi. Do děje filmu zasáhnou i matky této bláznivé trojice maminek. Mladé maminky si chtějí konečně užít svátky naplno a ne jen uklízet nebo shánět vánoční stromeček.

matky na tahu o vánocích | a bad moms christmas: recenze , film matky na tahu o vánocích , film matky na tahu o vánocích 2017, recenze filmu matky na tahu o vánocích , film a bad moms christmas: 2017, recenze na fil a bad moms christmas: 2017, matky rebelky: Šťastné a veselé, režie: jon lucas, scott moore scénář: jon lucas, scott moore kamera: mitchell amundsen hudba: christopher lennertz hrají: mila kunis, kristen bell, kathryn hahn, christine baranski, susan sarandon, jay hernandez, justin hartley, oona laurence, cheryl hines, peter gallagher, david walton, phil pierce, wanda sykes, emjay anthony, lyle brocato Matky na tahu o Vánocích | A Bad Moms Christmas: Recenze mila kunis bad moms 27 21

Matka Carly

Isis je jako tornádo. Ke Carle přichází na kamionu stopem po celé zemi. Carla není příkladem ideálního rodiče, ale její matka je úplná pohroma. Během vánočního období má Carla mnoho zákazníků a to ji unavuje. Její práce se stává zajímavou, kdy se zjeví“sexy Santa“.

Matka Amy

Ruth přichází se spoustou dárků pro Amy a její děti. Ruth si není zcela jistá Amyným rozhodnutím nemít doma vánoční stromeček. Amy si chce konečně užít vánoční svátky a ne jen nakupovat dárky nebo stromek.

matky na tahu o vánocích | a bad moms christmas: recenze , film matky na tahu o vánocích , film matky na tahu o vánocích 2017, recenze filmu matky na tahu o vánocích , film a bad moms christmas: 2017, recenze na fil a bad moms christmas: 2017, matky rebelky: Šťastné a veselé, režie: jon lucas, scott moore scénář: jon lucas, scott moore kamera: mitchell amundsen hudba: christopher lennertz hrají: mila kunis, kristen bell, kathryn hahn, christine baranski, susan sarandon, jay hernandez, justin hartley, oona laurence, cheryl hines, peter gallagher, david walton, phil pierce, wanda sykes, emjay anthony, lyle brocato Matky na tahu o Vánocích | A Bad Moms Christmas: Recenze 172504588 2d48a80d a7e1 4225 8693 efb0af47cb1a

Matka Kiki

Sandy se neohlášeně objeví u Kiki jen pár dní před Vánocemi a to v tričku s jejím obličejem. Kikina matka věří, že toto gesto je svazkem energie a chce být stínem své dcery. Svojím správaním Kiki přivádí do šílenství.

Vše se zkomplikuje

Carly, Kiki a Amy stráví noc v baru ve společnosti sexy Santu. Následně navštíví Sky Zone. Ani v tomto filmu nesmí chybět scénka, kde se matky uvolní, stejně jako v první části Bad Moms. Při pití piva se rozhodnou, že ukradnou vánoční stromeček z nákupního centra.