To, co aktuálně předvádi ve světových kinech komixový ʼshit, Liga spravedlnosti to jsem snad ještě za svoji kariéru neviděl. Téměř 300 milionů dolarů bylo vyhozeno pryč a výsledný snímek shořel u diváků a kritiků jako papír.

Co na to říct, já už jsem se vyjádřil ve své recenzi na Moviefan.cz, jen mě opravdu mrzí, že tvůrci mojí  nejoblíbenější postavu takto pohřbí a koncem i zesměšní! To samozřejmě nemohlo nechat vedení studia Warner Bros klidným, už dříve byl nucen odejít režisér nové série Batman Zack Snyder a po nedávné premiéře Justice League v kinech, nejspíš odejde i herec Ben Affleck.

liga spravedlnosti, ben affleck, herec ben affleck, justice league, konec herce ben affleck, konec batman, konec justice league, studio warner bros Neoficiálně: herec Ben Affleck by měl odejít z Batman 2017 03 15 GettyImages 631370282

Já jen dodám, že Benovo předchozí filmy byly skvělé a lidé i kritici je uznávali. Affleck udělal svoji největší  chybu, že se upsal do hlavní role komixové ikony Batman a Ben by měl co nejdříve opustit potápějící se loď!