Rok 2017 je definitivně za námi a přinesl nám opravdu mnoho báječných filmových hitů a zdá se že rok 2018 bude v tomto ohledu další štědrý rok, plný mnoha skvělými filmy. Co můžeme konkrétně čekat za filmové tituly v nadcházejícím roce 2018? To se dozvíte na Moviefan.cz, hned pod tímto textem.

 

1.  Alita: Bojový anděl

Ano, to je to vysněné sci-fi režiséra Jamese Camerona, které nakonec předal režisérovi Robert Rodriguez a určitě každého našeho čtenáře zajímá, jak sakra ta Alita dopoledne, protože první oficiální teaser byl fenomenální! Já už to chci vidět!

Nejočekávanější filmy roku 2018 ZmJTaGFyZS8yMTQzMDA

2. Ready Player One: Hra začíná

Režisérký bůh Steven Spielberg se tady doslova utrhl ze řetězu a v traileru nám ukázal všechny své trumfy, už aby to bylo v kinech a bylo to stejně super jako knížka.

Nejočekávanější filmy roku 2018 4090165 ree

3. Mission: Impossible 6

Opus epus herce Toma Cruise, předchozí díl byl skvělý a vydělal mnoho milionů dolarů a tak je jasné, že tahle série jen tak neskončí a ono je to nakonec dobře!

Nejočekávanější filmy roku 2018 women of mission impossible 6

4. Solo: A Star Wars Story

Kup desetiletí studia Disney, studio Lucas arts se jim evidentně vyplatilo, jen nové díly filmové série Star Wars vydělalo Disneymu přes 4 miliardy dolarů! Je tedy jasné, že nás v budoucnu čeká mnoho dalších dílů.

Nejočekávanější filmy roku 2018 https 2F2Fblueprint api production

5. Avengers: Infinity War

Studio Marvel je totéž, co studio Disney. Na co sáhne, to se jim povede a vydělá jim také miliardu dolarů. Třetí pokračování Avengers Infinity War bude dalším z nich.

Nejočekávanější filmy roku 2018 tw avengers infinity war leaked trailer

6. X-Men: Dark Phoenix

Série X-Men studia Paramount Pictures je jejich výstavní kousek a i když se v posledním díle změní tvůrčí tým, věřím že si studio pohlídá kvalitu snímku.

Nejočekávanější filmy roku 2018 Dark Phoenix Movie Female Mutants Xmen

7. Venom

Filmová série Spider-man, je světlý moment studia Sony a asi to nejlepší co natočili a je jasné, že by rádi na tento komix úspěch navázali znovu Venomem.

Nejočekávanější filmy roku 2018 venom1

8. Tomb Raider

Málo která herní série má takovou tradici jako právě Tomb Raider, aktuální herní díl je vrchol herního designu a tak musíme doufát, že filmový restart bude alespoň z půlky tak dobrý.

Nejočekávanější filmy roku 2018 Tomb Raider 2018

9. Deadpool 2

První Deadpool byl sám o sobě skvělý ale hlavně měl malý rozpočet a vydělal opravdu hromadu peněz po celém světě a tak už se kutí pokračování a už teď všichni víme, že to zase bude nekorektní bomba! 😉

Nejočekávanější filmy roku 2018 landscape 1471278688 deadpool 2 1200x675

A jaký je Váš tip na nejočekávanější film roku 2018, pochlubte se? 🙂